Pennsylvania

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Pennsylvania

Pennsylvania satılık emlak

Kuzeyde New York Eyaleti ve Erie Gölü, doğuda New Jersey ve Delaware ile, güneyde Maryland ve West Virginia ile, batı ile Ohio ile sınır komşusudur.

Satılık mülkünüzü satın almak için uygun bir yer arıyorsanız, Pennsylvania doğru yer olabilir. Pennsylvania, Quaker State olarak biliniyor ve Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzey doğu ve orta Atlantik bölgelerinde bulunuyor.

Özgürlük Çanı karargahı ile ünlü, ancak devlet size sunacak çok şey var.

Pennsylvania, diğer eyaletlerden daha küçük boyutta olmasına rağmen, oldukça yoğun bir şekilde doludur. Devlet, büyüklük bakımından 50 üzerinden 33'tür, ancak en kalabalık 5.'dir.

Pennsylvania, 13 Amerika Birleşik Devletleri'nin orijinal kolonilerinden birinde "daha yeni" bazı devletlerle karşılaştırıldığında iyi bir şekilde kurulmuştur.

Devlet Erie Gölü ve Delaware Haliçiyle sınır komşusudur ve 100 milden fazla sahil şeridine sahiptir.

Pennsylvania, endüstriler açısından zengin bir devlettir. Pennsylvania ekonomisini etkileyen bazı temel sanayi örnekleri tarım, kumar, sinema ve bankacılıktır. Özellikle Pittsburgh'da bazı çelik üreticilerinin bazı tarihsel örnekleri de var.

Pennsylvania'daki işsizlik oranı, sağlıklı ve normal bir piyasanın göstergesi olan ulusal ortalamayla neredeyse dengededir. Halen, devlette işsizlik oranı geçen yılın aynı dönemine göre% 4,8 seviyesinde bulunuyor.

Pennsylvania, eyaletteki her hesap için derecelendirme oranlarını görüyor.

Pennsylvania'da satılık mülk değerleri bir ay ile bir yıl arasında artmış ve son 18 yıl içinde bile% 78'den fazla artmıştır. Bu, Pennsylvania'da 2000 yılında satın alınan bir mülkün, şimdi neredeyse değerini iki katına çıkardığı anlamına geliyor.

Pennsylvania emlak piyasasında, konut sakinlerinin% 66'sı kendi evlerine sahip.

Bir fiyat nedeni, Pennsylvania'nın pek çok yerindeki banliyölerde bir tahmindir.

2018 muhtemelen büyükşehir bölgelerinde yaşayan gençlerin eğiliminin ortadan kalkacağı ve daha makul banliyö konutlarına yerleşmeye karar vereceği bir yıl olacak.

Pennsylvania, modern şehirlerden daha küçük ve pitoresk şehirlere kadar çok sayıda sanayi kenti ile yaşayabilecekleri çok çeşitli yerler sunar. Bununla birlikte, bazı şehirler fırsatlar açısından görülmektedir.

Bir örnek Chesterbrook, PA'dır. Chesterbrook, Pennsylvania'da yaşanabilecek en iyi yer olarak derecelendirilmiştir, bu nedenle Pennsylvania'da satılık emlak bulmak için ideal bir şehirdir.

Chesterbrook'taki evin ortalama değeri ülke ortalamasından daha yüksektir, ancak konut sakinlerinin% 80'inden fazlası kiraya dahildir. Bu, ücretler ve ekonomik maliyetler arasındaki makul dengenin iyi bir göstergesidir.

Houserville, Pennsylvania'da yaşamak için başka bir harika yer. Houserville'in emlak piyasası devletin geri kalanından daha düşüktür, ancak şehir yaşamak için harika bir yer olarak kabul edilir.

Kentsel bölgelerde artan maliyetler ve banliyö kentinin arzu edilebilirliğinin arttırılmasıyla, Pennsylvania emlak piyasasının 2018 ve 2019'da nasıl gerçekleşeceğini görmek ilginç olacaktır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 15438

Satilik Villa, Pennsylvania, Filadelfia, Philadelphia, West Mount Airy,19119

8,369,913.67TRY
Satilik
Villa

406.45 m²
Don ~ ~ ~s sBayan Serene Emlak Bu Lovely, Quintessential Philadelphia! Bu Güzelce Eden Merkezi Colonial Yeni Mutfak w / Granit + Paslanmaz Aletleri & ...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB